אירוח -

ריהוט חלומי לאירוח

מחפשים פתרונות ריהוט מושלמים לאתרי נופש? אצלנו תמצאו אותם בכל גודל, סגנון ועיצוב. בין אם מדובר בבית מלון ענק, בית הארחה בוטיק, צימר או בית החלמה מפנק כאן תקבלו מענה מדויק לצרכים שלכם. בדגש על איכות, נוחות וקונספט אחיד.

אירוח

מלונות, צימרים ובתי החלמה

בתכנון של מיטות, ארונות, מטבחונים, דלתות, שידות וריהוט גן לאתר נופש חשוב לנו ליצור אווירה עיצובית ייחודית ומפנקת ולאפשר לכם לבחור כל גודל, פורמט וסגנון שחלמתם ולהשתמש בחומרים מעולים בסטנדרט העמידות הגבוה ביותר.

אירוח

מסעדות וברים

שולחנות, כסאות, דלפקי קבלה, דלפקי בר, כסאות בר, ריהוט גן ועמדות מארחת יוצרים ומשלימים את סיפור המותג. תרשו לעצמכם לעוף עם הסגנון והאווירה שאתם מחפשים ליצור ואל תחששו מתכנון של גדלים בלתי סטנדרטים או שימוש בחומרים מיוחדים. אנחנו כאן כדי לייצר את החלום שלכם באיכות מקסימלית, תוך הקפדה על ניצול חללים, ושימוש בפרקטיקות חדשניות.

אירוח

בתי חולים ומרפאות

כשאנחנו עוסקים בעיצוב ספסלי המתנה, כורסאות נפתחות למלווה, וארונות שירות נדאג לעיצוב פרקטי ונח, התאמה עיצובית של צבעים, גדלים, וטקסטורות,רמת עמידות גבוהה – אנטי בקטריאלי. הרשו לעצמכם לתכנן גם סגנונות חדשניים ומעניינים יותר, היישום עלינו.

אירוח

לובי

כשמעצבים ספות, ספות דו צדדיות, שולחנות קטנים, פופים ואזורי המתנה ללובי, צריך לזכור שהוא מהווה אזור קבלת פנים לאורחים שלכם ולמתעניינים באירוח. כך שחשוב שתרשו לעצמכם ליצור משהו חדש, בסגנון שאף אחד לא ראה גם כשמדובר על תכנון לא סטנדרטי מבחינת גודל, חומר או סגנון. בתהליך הייצור נשים את הדגש על רמת שחיקה מינימלית, נוחות , יופי וביצוע מושלם בהתאם לחלום שלכם.