בתי כנסת -

מתכננים בית כנסת מפואר?

כשניגשים לתכנון וייצור ריהוט לבית כנסת, חשוב לוודא כי העבודה נעשית עם חומרי הגלם הטובים ביותר. חשוב לנו להגשים ולבצע את החלומות והתוכניות שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים ולכן אנחנו מעניקים לכם מעטפת שירות מלאה, עם ייצור 'קאסטם מייד' לכל חלק או רהיט שאתם צריכים וצוות מומחים בעל ניסיון עשיר בריהוט בתי כנסת שיעבוד יחד איתכם על הפרטים הכי קטנים.

בתי כנסת

ארונות קודש, בימות ותיבות

ארונות קודש, בימות, תיבות, כסאות של אליהו ועמודי חזן יפארו את בית הכנסת שלכם שנים ארוכות. בהתאם לכך, נשים דגש על ייצור סופר מדויק שתואם בדיוק לתוכניות שלכם, תוך שימוש בעצים איכותיים שעברו ייבוש ועיבוד בטכנולוגיה מתקדמת, שהופכת אותם לעמידים ללא מגבלת זמן.

בתי כנסת

ריהוט

לארונות ספרים, כסאות, ספסלים וסטנדרים יש נוכחות משמעותית בחלל בית הכנסת ובנוסף, חשוב לנו לשמור על נוחות מקסימלית עבור המתפללים, לכן נקפיד על סגנון עיצובי אחיד ועבודה עם חומרים ברמת שחיקה מינימלית שתשאיר את הריהוט במצב חדש לאורך זמן.

בתי כנסת

חלונות ודלתות

בהתקנת חלונות, קרניזים, חיפויי תקרה ודלתות, נבצע התאמה סגנונית לחלל בית הכנסת מבחינה פרקטית ועיצובית,
נשמור על בידוד אקוסטי ותרמי ונשתמש בחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.

בתי כנסת

גדרות ומחיצות

גם במחיצות לעזרת הנשים וגם בגדרות המעוצבות למדרגות הבימה או לארון הקודש, צוות המומחים שלנו יסייע לכם לשמור על קו העיצוב הייחודי של בית הכנסת שלכם יחד עם שימושיות מקסימלית, ואנו נייצר עבורכם את התוצרים עם ברמת גימור הכי גבוהה שיש ובפרזול מושלם ללא פשרות.

פרויקטים שעשינו בתחום

בית הכנסת בטלמון
הבמה – בנויה באורח מתוחכם עם אופצית איחסון וישיבה מודולרית, וכמובן כבש מיוחד מוביל אליה לטובת כסאות גלגלים. עמוד החזן – מונגש אף הוא וניתן לשנות את גובהו בהתאמה לצרכים המיוחדים. הספסלים – דו שימושיים. בפעולה קצרה ניתן להרים את המושב ולגלות מקום איחסון אישי למתפללים. בית הכנסת המונגש שבטלמון איתגר מערך הפיתוח שלנו להתאים כל אלמנט לכל חלל מתוך התחשבות מיטבית באספקט ההנגשה. דלתות הפורניר בעלות מפתח רחב מהסטנדט לטובת צרכי ההנגשה, נעשו בקפידה ובטכנולוגיות שאינן פוגעות בטיב החומר. באולם ההתכנסות שבמתחם, בעל הדלת הרחבה והמונגשת, חיפינו את מסגרות החלונות בקרניזים מפורניר המתכתבים עם מערך הריהוט הכללי.

טיפ מהפרויקט

כשהלקוח ביקש מאתנו לרהט את כל המתחם מא' עד ת' ולהנגיש אותו לכל הציבור –מחלקת הפיתוח שלנו הפעילה את כל הטכנולוגיות ומצאה פתרונות ייחודיים ובלעדיים. הפורניר מהווה נדבך מרכזי במערך החומרים וכידוע, מדובר בחומר שמצריך ידע וטכנולוגיות לעיבוד מדויק מבלי לפגום בו. ההתמחות שלנו בעץ, מאפשרת לייצר אלמנטים אסתטיים ופרגמטיים העוטפים כל חלל בחמימות כזאת שניתן להפיק מהחומר הטבעי – העץ…