מוסדות חינוך -

ריהוט מלא למוסדות חינוך

בין אם מדובר בריהוט לפנימיה, לכיתות לימוד או  לחדרי אוכל, חשוב לנו שתיהנו מתוצאה אסתטית, נוחה ופונקציונלית בניחוח ביתי. ברמת איכות גבוהה ובאווירה המותאמת לסגנון המוסד. בהתאם לכך, תקבלו אצלנו מעטפת של עיצוב אישי וטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות יישום של כל פרורגמה שתחלמו, ובהתאם לתקנים של משרד החינוך.

מוסדות חינוך

פנימיות

מיטות יחיד או קומותיים, מזרנים, ארונות, שידות, כוורות, שולחנות וכסאות ירהטו את חדרו האישי של החניך. לכן, חשוב ליצור אווירה עיצובית אחידה בסגנון חמים ומשפחתי, אפשרו לעצמכם ללכת גם על סגנון נועז ושונה מהמקובל. אנחנו נדאג ליישם את החלום שלכם בצורה מושלמת ובאיכות מקסימלית שתישמר לאורך שנים.

מוסדות חינוך

חדרי אוכל

שולחנות עם גלגלים/ עם כסא נשלף, כסאות, לוחות מודעות, כסאות אולם, דלתות שירותים,
ישרתו את התלמידים והצוות בזמני ארוחה והתכנסות. לכן, חשוב לשים דגש על פרקטיות, נוחות ויופי, תוך ניצול מקסימלי של החלל. גם אם התכנית שלכם נראית מורכבת ברמת הביצוע, אצלנו זה אפשרי.

מוסדות חינוך

כיתות לימוד

שולחנות למורים, כסאות למורים, במות, כסאות תלמידים, שולחנות תלמידים, ארונות אישיים, ספריות וספות נמוכות לפינת קריאה, משמשים חלק אינטגרלי מהווי הלימוד. לכן, חשוב לוודא רמת שחיקה מינימלית ואסתטיקה עיצובית בהתאם למרחב הקיים. בדקו את כל האפשרויות, ובחרו את הטובה ביותר, גם אם היא נועזת או מורכבת. היישום והייצור עלינו.